Центр визовой поддержки
CALL CENTER (095) 353 1800 (067) 828 1800 (098) 028 3777 (050) 40 30 360 infovisa@ukr.net Слідкуйте за новинами

Консульство Польщі подання документів

наші послуги

Інформаційна послуга Вартість, грн

• Сприяння реєстрації на подання документів до Консульства та заповнення візової анкети

  1000

• Подача документів без особистої присутності, отримання паспорта з Консульства та надсилання його за вказаною адресою*

  2500

• Запит для визначення місцезнаходження закордонного паспорта

  300

• Запит для визначення місцезнаходження закордонного паспорта, отримання його з Консульства та надсилання його за вказаною адресою*

  1000

• Запит для визначення місцезнаходження закордонного паспорта та відправлення його до Польщі

  1000

• Сприяння в реєстрації на подання документів до Консульства та заповнення візової анкети, подача документів без особистої присутності, отримання паспорта з Консульства та надсилання його за вказаною адресою*

  3000

• Сприяння оформленню документів для відкриття візи на 365 днів

  2500

• Оформлення страховки для відкриття візи та перетину кордону

  

Новий напрямок!
Продаж квитків на міжнародні автобусні рейси та допомогу в передачі посилок автобусом Україна-Європа та Європа-Україна  (099) 004 11 10  •  (067) 417 11 10КОНТАКТ

НОВИНИ

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Корисні посилання

Список необхідних документів для відкриття польської робочої національної візи з метою роботи

 1. Візова анкета-заповнений 1 примірник

  Перейдіть за посиланням, щоб замовити заповнення анкети

 2. Фотографія - 1шт

  Перейдіть за посиланням, щоб ознайомитися з вимогами до фотографії

 3. Закордонний паспорт (- а) - оригінали та ксерокопії

  Перейдіть за посиланням, щоб ознайомитися з вимогами до паспортів

  Перейдіть за посиланням, щоб завантажити заяву про відсутність або наявність інших паспортів

  Перейдіть за посиланням, щоб ознайомитися з прикладом заяви про відсутність або наявність інших паспортів

  У разі наявності інших закордонних паспортів, їх необхідно також здавати. Якщо попередні паспорти були здані або анульовані, необхідно надати внутрішній паспорт з відповідною відміткою або довідку з ОВІРу, що він зданий.

 4. Заява про відсутність або наявність інших паспортів-заповнений 1 примірник

  Перейдіть за посиланням, щоб завантажити заяву про відсутність або наявність інших паспортів

  Перейдіть за посиланням, щоб ознайомитися з прикладом заяви про відсутність або наявність інших паспортів

 5. Внутрішній паспорт: український паспорт старого зразка або ID карта з виписку про реєстрацію місця проживання-ксерокопії

  Для неповнолітніх (до 18 років):

  • свідоцтво про народження-зверніть увагу, якщо у дитини вже є ID-карта, її пред'являти теж обов'язково;
  • внутрішні паспорти батьків;
  • нотаріально завіреного дозволу від батьків або офіційних опікунів (надається навіть у разі спільної подорожі) на виїзд дитини за кордон, що містить наступну інформацію: країни виїзду (Польща та інші країни Шенгенської угоди), чітко зазначений період, на якийбатьки дають свій дозвіл на виїзд дитини за кордон;
  • якщо є тільки один опікун, необхідно надати копію рішення суду про одноосібне опікунство*, свідоцтво про смерть * або інший підтверджуючий документ*.
  Звернути увагу

  У разі подачі документів безпосередньо у візовий центр або Консульство, то оригінали вищевказаних документів, в разі подачі неповнолітніх дітей, повинні бути при собі. Дані документи не треба здавати, але їх необхідно обов'язково пред'явити, інакше документи на візу не будуть прийняті.

  Якщо відправляєте документи у візовий центр через «Нову пошту», то відправляти не треба оригінал даних Доукументів - відправляються тільки їх копії.

 6. Поліс медичного страхування та квитанція про оплату за поліс

  Перейдіть за посиланням, щоб замовити оформлення страховки

  Перейдіть за посиланням, щоб ознайомитися з вимогами до страховки

 7. Підтвердження мети поїздки з метою навчання першого ступеня( бакалавр), навчання другого ступеня( спеціаліст), навчання в магістратурі або аспірантурі, або проходження підготовчого курсу для зарахування на навчання

  Заявник, який звертається за національною візою з позначкою "студент", щоб підтвердити мету поїздки, подає такі документи:

  • Довідка з навчального закладу, що підтверджує зарахування клієнта на навчання або продовження навчання. Даний документ обов'язково повинен містити інформацію про актуальний рік навчання І семестр.
  • Підтвердження здійснення оплати (видане навчальним закладом), якщо клієнт зарахований, або продовжує платне навчання. Якщо навчання безкоштовне має бути документальне підтвердження даного факту в довідці з Університету.
  • Документ, що підтверджує наявність достатніх фінансових коштів на покриття витрат на проживання та повернення в країну походження.
  • Документ, що підтверджує, де буде жити студент, а також вартість такого проживання (таким документом, наприклад, може бути договір оренди житла або довідка з гуртожитку, де повинна бути вказана вартість оплати за проживання за весь період або помісячна оплата).

  Всі вище зазначені документи обов'язково повинні бути в оригіналі, а не копії або Запрошення в електронному вигляді.

  Також зверніть увагу, що в запрошенні має залишатися 91 день і більше, інакше візу можуть не відкрити. Візи на 90 днів і менше не відкривають в біометричний паспорт.

 8. Квитанція про передоплату сервісного збору

 9. Квитанція про оплату за комплекс логістичних послуг

 10. Дана послуга оплачується тільки в разі відправки документів через кур'єрську службу.

  Нижче внутрішні юридичні документи Візового Центру. Їх необхідно роздруковувати і підписувати заздалегідь тільки в разі відправки документів через «Нову пошту», якщо подача буде безпосередньо у Візовому Центрі, то дані документи надасть і заповнить сам співробітник Візового Центру.

  При подачі документів на нову візу в разі необхідності ануляції ще діючої візи, потрібно включити в пакет документів заповнену і підписану клієнтом заяву на анулювання діючої візи. Завантажити та роздрукувати бланк заяви на анулювання діючої візи

  Звернути увагу

  У разі подачі документів безпосередньо у візовий центр або Консульство, то оригінали внутрішнього паспорта і страховки повинні бути при собі. Дані документи не треба здавати, але їх необхідно обов'язково пред'явити, інакше документи на візу не будуть прийняті.

  Якщо відправляєте документи у візовий центр через кур'єрську доставку, то відправляти не треба оригінал внутрішнього паспорта і страхового поліса - відправляються тільки їх копії.